WSSE Kielce

Font Size

Cpanell
Jesteś tutaj: Start Promocja Zdrowia Profilaktyka antytytoniowa Profilaktyka antytytoniowa - aktualności Podsumowanie konkursu „Dinuś w Górach Świętokrzyskich”

Profilaktyka antytytoniowa - aktualności

Podsumowanie konkursu „Dinuś w Górach Świętokrzyskich”

30 maja 2016 w ramach obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu w Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego: „Dinuś w Górach Świętokrzyskich” realizowanego w ramach Przedszkolnego Programu Antytytoniowego: „Czyste powietrze wokół nas”. Impreza prozdrowotna rozpoczęła się pod Pomnikiem Henryka Sienkiewicza, skąd wyruszył korowód antytytoniowy do Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach, gdzie odbyło się wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu.
Na koniec dzieci wraz z rodzicami zwiedziły Muzeum a także uczestniczyły w zabawach w stylu „retro”.
Ponadto w Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach zorganizowana jest pokonkursowa wystawa prac plastycznych pod hasłem: „Dinuś w Górach Świętokrzyskich”.
Organizatorami konkursu są:
- Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach
- Straż Miejska w Kielcach
- Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach
- Świętokrzyskie Centrum Onkologii

Na konkurs wpłynęło 289 prac plastycznych, z czego dyplom zwycięzcy otrzymało 30 osób, zaś wyróżnienie specjalne 17 osób.

Laureatom serdecznie gratulujemy.
Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie.

Dyplom zwycięzcy:

  1. Monika Augustyn – Przedszkole w Stopnicy ul. Kazimierza Wielkiego 23, 28-130 Stopnica
  2. Marcin Sobura - Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej Nr 4 w Kielcach
  3. Kinga Kicińska - Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Gnojnie, Gnojno 148
  4. Filip Grosicki - Publiczne Przedszkole w Nizinach, Niziny 120 A, 28 – 142 Tuczępy
  5. Lena Musiał – Oddział Przedszkolny w  Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
  6. Maja Brych – kl „0” w Szkole Podstawowej Nr 2 w Busku-Zdroju ul. Korczaka 13
  7. Lena Łozińska – Przedszkole Publiczne Nr 4 im. Jana Brzechwy 25-110 Skarżysko-Kamienna, ul. Sikorskiego 17
  8. Michał Blady – Przedszkole Miejskie w Skalbmierzu
  9. Julia Pogorzelska - Przedszkole Publiczne Nr 1 im. J. Brzechwy ul. Sikorskiego 17, 260119 Skarżysko-Kamienna
  10. Wiktoria Gaik - Kl: „0” w Zespole Szkół Samorządowych w Wielgusie
  11. Oliwier Gonciarz – Przedszkole Miejskie nr 11 ul. Górna 13, 27- 200 Starachowice
  12. Lena Adamczyk – Przedszkole Gminne im. Św. Jana Pawła II w Oleśnicy
  13. Irmina Majkowska – Ślusarczyk Przedszkole Gminne im. Św. Jana Pawła II w Oleśnicy
  14. Hubert Wójcik - Przedszkole Samorządowe w Wodzisławiu, ul. Szkolna 3, 28-330 Wodzisław
  15. Anna Woźniak - Przedszkole Samorządowe Nr 30 ul. Wielkopolska 15, Kielce
  16. Paulina Płatek – Przedszkole Miejskie Nr 7 w Starachowicach, ul. Armii Krajowej 6A
  17. Julia Jóźwik – Przedszkole Miejskie Nr 7 w Starachowicach, ul. Armii Krajowej 6A
  18. Kornelia Knap – Przedszkole Samorządowe Nr 2 Kielce ul. Sowia 1B, 25-648 Kielce
  19. Aleksandra Ślusarczyk - Przedszkole Samorządowe nr 35 w Kielcach
  20. Ola Opara - Przedszkole Samorządowe  nr 35 w Kielcach
  21. Oskar Samiec - Przedszkole Publiczne w Tuczępach, Tuczępy 33
  22. Ola Mirkiewicz – Przedszkole Miejskie Nr 7 w Starachowicach, ul. Armii Krajowej 6a
  23. Karina Gralec – Oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej Nr 1 w Starachowicach, 27-200 Starachowice, ul. 1-go maja 11
  24. Adam Kowalski – Przedszkole Nr 1 Sióstr Rodziny Maryi, ul. Grabowiecka 15, 27-400 Ostrowiec Św.
  25. Zofia Gębura – Przedszkole Nr 1 Sióstr Rodziny Maryi, ul. Grabowiecka 15,27-400 Ostrowiec Św.
  26. Nikola Krysińska - Przedszkole Publiczne nr 2 w Busku-Zdroju
  27. Maja Kowalska - Przedszkole Nr 3 w Jędrzejowie, ul. Kościelna 16
  28. Bartłomiej Wieczorek - Kl: „0” Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gorzkowie, 28–500 Kazimierza Wielka
  29. Aleksander Jakubczyk – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kielcach, ul. Warszawska 340
  30. Hubert Kijewski - Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Modliszewicach, ul. Gasińskiego 2, 26-200 Konskie


Wyróżnienia specjalne:

  1. Joanna Lachowska - Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Kielcach, ul. Orzeszkowej 42
  2. Lena Mendyk – Szkoła Podstawowa w Stodołach, Stodoły 55, 27-532 Wojciechowice
  3. Florian Basiak - Przedszkole Miejskie w Skalbmierzu
  4. Wiktoria Sarek – Samorządowe Przedszkole w Wójczy
  5. Natalia Kołatka - Przedszkole Miejskie Nr 11 w Starachowicach, ul. Górna 13
  6. Mikołaj Trojan - Szkoła Podstawowa w Krzczonowie, 28-520 Opatowiec
  7. Dawid Godzwon - Przedszkole Samorządowe Nr 8 im. J.CH. Andersena w Kielcach
  8. Wiktoria Grądziel – Publiczne Przedszkole w Szwarszowicach, Szwarszowice 20A, 27 - 400 Ostrowiec Św.
  9. Matylda Dopieralska – Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Końskich
  10. Natalia Olesiak - Przedszkole Samorządowe Nr 14 im. Marii Kownackiej w Kielcach, ul. Kalcytowa 15
  11. Zuzanna Stawiarz - Oddział „0” Publiczna Szkoła Podstawowa w Zrębinie, Zrębin 38
  12. Kamil Nieckarz – Oddział Przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej w Zrębinie, Zrębin 38
  13. Martyna Kruk - Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Rogowicach, Rogowice 123, 26-080 Mirów
  14. Zuzanna Niedziałek - Przedszkole Samorządowe Nr 14 im. Marii Kownackiej w Kielcach, ul. Kalcytowa 15
  15. Patrycja Dziopa - Przedszkole Nr 1 ul. Mieszka I 9, 28-300 Jędrzejów
  16. Lena Dąbrowska - Niepubliczne Przedszkole „Planeta Dziecka”, ul. Rejowska 99, 26-110 Skarżysko-Kamienna
  17. Filip Ura – Przedszkole Samorządowe w Klimontowie ul. Szkolna 1, 27-640 Klimontów

 

 01 02

03 04

05 06

07 08

09

Jesteś tutaj: Start Promocja Zdrowia Profilaktyka antytytoniowa Profilaktyka antytytoniowa - aktualności Podsumowanie konkursu „Dinuś w Górach Świętokrzyskich”